Big Data

Tableau szkolenia dla firm

W naszej ofercie dla firm znajdą Państwo Tableau kurs szyty na miarę oraz kursy standardowe, na trzech poziomach zaawansowania: podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym.

Kurs Tableau szyty na miarę

Dzięki naszym szkoleniom szytym na miarę mogą Państwo zdobyć dokładnie te umiejętności oraz te informacje, na których Państwu najbardziej zależy. Każda branża, i każda firma w danej branży ma swoją specyfikę i swoje potrzeby. Dzięki naszemu szkoleniu, skrojonemu dokładnie pod profil Państwa firmy, przetwarzanie i analiza codziennych baz danych przestanie być problemem wymagającym żmudnej, nierzadko wielogodzinnej pracy. Przeprowadzimy kurs na danych dostarczonych przez Państwa, co maksymalnie ułatwi naukę, a także umożliwi łatwe Tableau wdrożenie po szkoleniu.

Kursy podstawowe Tableau

Oferujemy 4 rodzaje kursów podstawowych:

Jednodniowy Tableau Basic, na którym poznają Państwo interface i architekturę Tableau oraz budowę dashbordów oraz nauczą się podłączania do danych, formatowania wizualizacji, tworzenia podstawowych funkcji i kalkulacji oraz najlepszych praktyk wizualizacji i użycia akcji.

Dwudniowy Tableau Fundamentals, na którym nauczą się Państwo między innymi tworzenia i używania parametrów, filtrowania, używania map, formatowania wizualizacji oraz używania Tableau Server.

Trzydniowy Tableau Onboarding, po którym każdy uczestnik będzie mógł budować dashboardy, używać wszystkich funkcjonalności, publikować dashboardy i używać ich w organizacji, a także zacząć pracę przy budowaniu własnych raportów z pomocą konsultanta. 

Trzydniowy Tableau Onboarding + Server + Prep, na którym uczestnicy nauczą się między innymi użycia Tableau Server, Tableau Prep i instalacji serwera oraz dowiedzą się, jak pracować z danymi i raportami według najlepszych praktyk. Po szkoleniu uczestnicy umieją już budować dashboardy i je publikować oraz używać ich w organizacji, a także używać wszystkich funkcjonalności oraz narzędzia ETL – Tableau Prep i instalować Tableau Server

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *