Analiza

Tableau szkolenia dla firm – część druga

Poza kursami szytymi na miarę oraz kursami podstawowymi, oferujemy Państwu różne rodzaje Tableau kursów na poziomie średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym.

Kursy Tableau średnio zaawansowane:

Tableau Server Explorer, po którym uczestnicy mogą zacząć używać gotowych raportów i  analiz dla swoich potrzeb oraz modyfikować istniejące raporty i budować własne analizy ad hoc. 

Tableau Server, na którym uczestnicy uczą się używać gotowe raporty i tworzyć analizy na swoje potrzeby oraz modyfikować istniejące raporty oraz budować własne analizy ad hoc. 

Tableau Intermediate, który uczy, jak samodzielnie rozwiązywać zagadnienia biznesowe w Tableau oraz jak stosować zaawansowane kalkulacje, połączenia baz danych, a także tworzyć dashboardy na zasadzie guided analytics.

Tableau Prep Training, na którym uczestnicy uczą się korzystać z narzędzia do analizy i przygotowania danych wejściowych przy pomocy Tableau Prep.  

Tableau Best Practices, które pozwala zdobyć wiedzę dotyczącą korzystania z narzędzia do analizy i przygotowania danych wejściowych przy pomocy Tableau Prep.  

Kurs Tableau zaawansowany

Zaawansowany kurs Tableau przeznaczony jest dla osób, które pracują w Tableau minimum 6 miesięcy i na bieżąco realizują zadania raportowo-analityczne. Szkolenie trwa 2 dni i obejmuje następujące zagadnienia: 

– analizy statystyczne w Tableau

– użycie zaawansowanych kalkulacji LOD

– stosowanie zaawansowanych joinów

– tworzenie zaawansowanych wizualizacji

– budowa guided analytics

Po zakończeniu kursu będą Państwo umieli samodzielnie rozwiązywać zaawansowane zadania w Tableau, używać zaawansowanych kalkulacji i połączeń baz danych oraz tworzyć dashboardy na zasadzie guided analytics.

W celu zapisania się na szkolenie bądź uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *