Analiza

Szkolenia Business Intelligence  

Oferujemy szkolenia z zakresu Business Intelligence, na których zdobędą Państwo nową, fascynującą wiedzę o najnowszych rozwiązaniach informatycznych dla każdego.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia otwarte, dla firm i osób prywatnych, jak i zamknięte – wyłącznie dla firm. 

Tableau – szkolenia otwarte

Terminy najbliższych szkoleń otwartych Tableau to 5 czerwca , 31 lipca, 18 września oraz 20 listopada 2020 roku. Są to szkolenia jednodniowe, przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz osób nieposiadających doświadczenia w pracy z Tableau. 

Nabędą na nich Państwo znajomości interface i architektury Tableau oraz budowy dashboardów i użycia akcji, nauczą się podłączania do danych, tworzenia podstawowych kalkulacji i funkcji, formatowania wizualizacji oraz najlepszych praktyk wizualizacji. Po tym Tableau szkoleniu będą Państwo mogli budować proste dashboardy, publikować je i używać ich w organizacji. 

Oferujemy też szkolenie podstawowe tableau online. Ten Tableau kurs przeznaczony jest również dla początkujących użytkowników oraz osób nieposiadających żadnego doświadczenia z Tableau. Adresatem warsztatów jest każda osoba pracująca z danymi. Dzięki szkoleniu każdy uczestnik pozna podstawowe techniki wizualizacji danych w Tableau oraz nauczy się tworzyć ciekawe raporty.

Tableau – szkolenia zamknięte

Business intelligence szkolenia w zakresie Tableau oferujemy, jak wspomniano wyżej, również w wersji wyłącznie dla firm.  Proponujemy Tableau kurs na trzech poziomach zaawansowania (podstawowy, średnio zaawansowany oraz zaawansowany) oraz szkolenia szyte na miarę, prowadzone w oparciu o bazy danych uczestnika, idealnie dostosowane do jego potrzeb biznesowych. Ten ostatni rodzaj szkoleń jest w 100% dostosowany do branży, firmy, działu i sposobu wykorzystania narzędzia klienta, a także do poziomu znajomości Tableau wśród osób uczestniczących w szkoleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *