Analiza

Czym jest Business Intelligence?

Business intelligence (BI) to połączenie architektury systemu, aplikacji i baz danych, które razem umożliwiają prowadzenie w czasie rzeczywistym różnorakich analiz.

Efektywność wykorzystania Business Intelligence jest mocno uzależniona od utworzenia hurtowni danych, która pozwala na ujednolicenie i powiązanie danych z różnych systemów informatycznych (na przykład Snowflake).

Tableau

Tableau to rewolucyjne narzędzie Business Intelligence, które umożliwia łatwe tworzenie raportów i statystyk niskim nakładem czasu. Jest to narzędzie łatwe w obsłudze, niewymagające wielomiesięcznych przygotowań i szkoleń. Taki system do raportowania dla firm sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba tworzenia wielu, często skomplikowanych, raportów. Ułatwi pracę każdego analityka i zostawi mu więcej czasu na rzeczywistą analizę danych, biorąc ich przygotowanie na siebie.

Wizualizacja danych

Wizualizacja danych to zagadnienie kluczowe w przypadku systemów do raportowania dla firm. W przypadku Tableau podejście do tego zagadnienia jest unikatowe. Zostało ono oparte  na wieloletnich badaniach Uniwersytetu Stanforda nad zdolnościami człowieka w zakresie percepcji danych i analizy wizualnej.

Wdrożenie Business Intelligence

Wdrożenie Business Intelligence to nic trudnego. System Tableau jest bardzo intuicyjny, a dodatkowo oferujemy Tableau szkolenia, na których można zaznajomić się z podstawami jego obsługi, jak również z bardziej zaawansowanymi funkcjami.

Szkolenia Business Intelligence 

Aby ułatwić naszym klientom szybkie i efektywne opanowanie systemu Tableau, prowadzimy Tableau szkolenia dla firm na trzech poziomach zaawansowania (podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany) oraz dodatkowo kursy Tableau szyte na miarę. Dodatkowo oferujemy szkolenia dla osób prywatnych – stacjonarne oraz online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Tableau zamieszczoną tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *